EIB sīkdatņu izmantošanas politika

I  Vispārīgie noteikumi

1. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (turpmāk – LIAA), PVN maksātāja reģistrācijas numurs: LV90001739473, adrese: Pērses iela 2, Rīga, LV-1442; elektroniskā pasta adrese: [email protected]; apņemas nodrošināt LIAA tīmekļvietnes https://eib.liaa.gov.lv (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot LIAA vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

2. Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļvietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā LIAA tās izmanto.

II  Informācija par sīkdatnēm

3. Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

III  Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

4. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, un lai mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes tiek izmantotas arī ar nolūku sniegt jums pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem.

5. Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, "nepieciešamās" sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

IV  Sīkdatņu veidi un to pielietojums

6. Mēs izmantojam divas sīkdatņu kategorijas. Jūs varat piekrist abām sīkdatņu kategorijām vai tikai kādai no tām. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm (skatiet detalizētu sīkdatņu sarakstu zemāk). Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē.

Mārketinga sīkdatnes

Mērķauditorijas atlases sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu šajā tīmekļa vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu mūsu satura pielāgošanu un paplašinātu jūsu darbību mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs. Ja jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mēs varam saņemt arī informāciju par mūsu uzticamo partneru tīmekļa vietnēm, kurās jūs esat reaģējuši uz mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un  nepersonalizētas reklāmas.

V  Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

Analītiskās sīkdatnes –  tīmekļa vietnē tiek izmantots "Google Analytics" programmatūras sīkdatnes. Ar šo sīkdatņu palīdzību tiek iegūta anonīma informācija par apmeklētāja darbībām tīmekļa vietnē (piemēram, apmeklētā lapa, apmeklējuma datums un laiks utt.), kas tiek izmantota statistikai un analīzei, atbilstoši noteiktajiem nolūkiem.

Pieņemt/noraidīt

Nosaukums

Nolūks

Glabāšanas termiņš

_ga

Reģistrē identifikācijas numuru, kas tiek izmantots, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto vietni. Nepieciešamas visiem lietotājiem, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam "Google Analytics". Neakceptējot statistikas sīkdatņu izmantošanu, apmeklējuma dati netiek iekļauti "Google Analytics" statistikā.

2 gadi

_gid

Reģistrē identifikācijas numuru, kas tiek izmantots, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto vietni. Nepieciešamas visiem lietotājiem, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam "Google Analytics". Neakceptējot statistikas sīkdatņu izmantošanu, apmeklējuma dati netiek iekļauti "Google Analytics" statistikā.

1 diena

_gat

To izmanto "Google Analytics", lai samazinātu pieprasījumu ātrumu. Nepieciešamas visiem lietotājiem, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam "Google Analytics". Neakceptējot statistikas sīkdatņu izmantošanu, apmeklējuma dati netiek iekļauti "Google Analytics" statistikā.

1 diena

collect

Izmanto, lai nosūtītu datus uz "Google Analytics" par apmeklētāja ierīci un darbību. Izseko apmeklētāja ierīces un mārketinga kanālus.

SesijaMārketinga sīkdatnes – šīs sīkdatnes nosaka citi uzņēmumi, kuru piedāvāto funkcionalitāti izmanto vai kuru funkcionalitāte ir saistīta ar tīmekļa vietni.

Pieņemt/noraidīt

Nosaukums

Nolūks

Glabāšanas termiņš

_fbp

"Facebook.com" izmanto, lai piegādātu reklāmas produktus.

3 mēneši

fr

"Facebook.com" izmanto, lai piegādātu reklāmas produktus.

3 mēneši

tr

"Facebook.com" izmanto, lai piegādātu reklāmas produktus.

Sesija

VI Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei

7. Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām. 

8. Attiecībā uz "nepieciešamajām" sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu https://eib.liaa.gov.lv tīmekļvietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tīmekļvietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

VII Sīkdatņu noraidīšana

9. Ja vēlaties, lai jūsu ierīcē netiktu izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes, jūs varat pārvaldīt sīkdatņu izvēles atzīmējot to tīmekļvietnē izmantotajā sīkdatņu joslā. Ņemiet vērā, ka šādas izmaiņas/izvēle var ietekmēt tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Tīmekļa vietnē saglabāsies tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu

VIII Piekrišanas atsaukšana

10. Jebkurā brīdī varat mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot "nepieciešamās".

11. Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu analītiskajām un mārketinga sīkdatnēm, noklikšķiniet uz attiecīgās pogas "Atsaukt piekrišanu".

IX Politikas izmaiņas

12. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar LIAA privātuma politiku, kas atrodama LIAA tīmekļvietnes www.liaa.gov.lv sadaļas "Noderīgi" apakšsadaļā “Privātuma politika” vai sazināties ar LIAA datu aizsardzības speciālistu [email protected]

13.   LIAA ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas https://eib.liaa.gov.lv.