Atjaunotā Mežaparka estrāde šobrīd atmirdz sidraba birzī un caur mūsdienīgu estētiku stāsta par mūsu tautas kultūras mantojumu un cieņu pret tradīciju.

Eksporta un inovācijas balvas 2023 pasniegšanas ceremonijas atslēgas vārds un simboliskais motīvs - lietaskoks. Šis vārds sevī ietver novērtējumu cilvēkiem - sava aroda pratējiem un profesionāļiem, pārmantojamību un ilgtspēju, kā arī pamatīgumu un vērtību.

Balvas pasniegšanas ceremonijā piedalīsies un stāstu par lietaskoku turpinās izcili Latvijas mūziķi un skatuves mākslinieki, tai skaitā vijolniece Kristīne Balanas, sitaminstrumentālists un komponists Rihards Zaļupe, pianists Reinis Zariņš, radošais projekts Shipsea un citi.

Konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2023" laureātu apbalvošanas ceremonija notiks 14. decembrī plkst. 18.30 Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē. Ierašanās no plkst. 17. 45, uzrādot elektronisku ielūgumu.

Pasākums tiešraidē būs vērojams portālā "Delfi" un LIAA Facebook kontā.  Ceremonijas tiešraide: https://fb.me/e/vHGmWygNT